Epic Games Store

i

Autor: SHUTTERSTOCK Epic Games Store

Wargame: Red Dragon za darmo! Grę można pobrać bezpłatnie w Epic Games Store

2021-03-05 10:46

Wargame: Red Dragon za darmo w Epic Games Store. Platforma z grami Epic Games kontynuuje serię wielkich promocji. Firma odpowiedzialna za m.in. Fortnite i Unreala nie zwalnia tempa i zapowiada też kolejną bezpłatnę grę do pobrania. Wargame Red Dragon do pobrania za darmo będzie dostępna do 11 marca.

Gry za darmo. Wargame Red Dragon bezpłatnie na Epic Games StoreWargame Red Dragon będzie dostępny za darmo do 11 marca. Następnie gracze otrzymają dostęp również do innej gry - Surviving Mars. Wargame Red Dragon to strategia czasu rzeczywistego, której debiut przypada na rok 2014. Obecnie wojenne RTS-y są już kultowym przeżytkiem, ale po swojej premierze gra cieszyła się sporym uznaniem. W serwisie Metacritic może się pochwalić średnią ocen na poziomie 78/100.

Voucher na 1000 złotych, autonomiczny odkurzacz lub e-hulajnoga za darmo!

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Seria Wargame od Eugen Systems zawsze traktowała o w miarę nowoczesnych czasach już po II wojnie światowej. Wargame: Red Dragon przenosi nas do 1991 roku, kiedy w świecie gry wybucha duży konflikt w Azji, gdzie ścierają się siły zachodu i bloku komunistycznego. Mamy do dyspozycji zasoby wojskowe aż 17 krajów, a na grafice umieszczonej w samym Epic Games Store widać nawet flagę Polski - czytamy w opisie gry w serwie instalki.pl.

POBIERZ BEZPŁANIĘ GRĘ TUTAJ

Trailer Wargame: Red Dragon. Gra za darmo w Epic Games Store

Najnowsze