Biedronka - gazetka. Oferty, rabaty, wyprzedaże, promocje 2020

i

Autor: Biedronka - biuro prasowe

Biedronka - nowe promocje! Szynka za 1 złoty, kiełbasa za 2 złote, masło za 3 złote!

2020-10-19 8:59

Super promocje w Biedronce. Nowy tydzień to kolejna okazja do zakupów w niższych cenach. Tym razem Biedronka szaleje z cenami za szynkę, kiełbasę czy masło. To jednak nie wszystko, co znajdziemy w promocji. Zobacz, co Biedronka przygotowała na ten tydzień i skorzystaj z wyjątkowych promocji w dniach 19.10 - 25.10.

Wielkie promocje w Biedronce już od 19 października 2020! Klienci sieci Biedronka będą mogli zakupić Szynkę klasyczną z Krainy Wędlin w cenie 1,59 zł za 100 g (UWAGA! Oferta ważna tylko z kartą "Moja Biedronka") czy Kiełbasę żywiecką z szynki z Krainy Wędlin Select za 2,79 zł/100 g (UWAGA! Oferta ważna tylko przy zakupie dwóch opakowań). Biedronka wprowadziła także promocje na masło. Za Masło Ekstra z Mlecznej Dolny zapłacimy 2,99 zł za 200 g (UWAGA! Oferta ważna tylko z kartą "Moja Biedronka" i przy zakupie 3 opakowań).

PRZECZYTAJ TAKŻE: 500 plus ZAGROŻONE w czerwonych i żółtych strefach. Brak wypłat i opóźnienia?

Co poza tym? Promocje w Biedronce to też Parówki wędzone z kurcząt w cenie 3,99 zł za 1 kg (UWAGA! Oferta ważna tylko przy zakupie 2 opakowań), Banan premium w cenie 2,49 zł za 1 kg (UWAGA! Oferta ważna tylko z kartą "Moja Biedronka") czy Wołowina na pieczeń w cenie 3,49 zł za 100 g. Oczywiście to nie wszystko! Już dziś udaj się do Biedronki i sprawdź pozostałą ofertę!

ZOBACZ KONIECZNIE: Nowa SUPERWALORYZACJA rent i emerytur. Emeryci mogą dostać JESZCZE więcej

Sonda
Czy uważasz, że zamiast godzin dla seniorów, rząd powinien na nowo wprowadzić handel w niedziele?

Przypominamy klientom sieci Biedronka o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej. Dodatkowo w czerwonych strefach obowiązuje od soboty, 17 października 2020, limit osób mogących przebywać w sklepie i wynosi on 5 osób na jedną kasę. Biedronka by skuteczniej walczyć z koronawirusem i zmniejszyć kolejki wydłużyła godziny pracy swoich sklepów. Niemal 2600 sklepów Biedronki działa co najmniej do godz. 23.00, a w najbliższych dniach wydłużone zostaną godziny kolejnych placówek. Dodatkowo ponad 40 placówek czynnych jest całą dobę. Lista sklepów, które są otwarte non stop dostępna jest na stronie Biedronki.

E-Polska. Debata: Technologie 5G – rewolucja dla polskiej gospodarki? Warunki osiągnięcia sukcesu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze