Zwrot pieniędzy za zakupy w Biedronce

i

Autor: Shutterstock

Promocje

Biedronka odda 500 zł! Są dwie okazje, aby się załapać

2024-04-02 12:19

Biedronka po Świętach Wielkanocnych nie zwalnia tempa i zaskakuje klientów atrakcyjnymi promocjami. Tym razem sieć zaprasza na zakupy, jednocześnie umożliwiając odzyskanie ich równowartości w formie voucherów. Można zyskać nawet 500 zł.

Promocje w Biedronce. Zwrot pieniędzy za zakupy!

Przy zakupie produktów w sklepach stacjonarnych Biedronki  za łączną kwotę min. 500 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją w dniach:

*od wtorku do czwartku 02.04-04.04 albo

* od czwartku do soboty 4.04-06.04,

klient otrzyma 5 voucherów o wartości 100 zł każdy. Co istotne – zakupy muszą zawierać przynajmniej 10 różnych produktów (posiadających różne numery pod kodem kreskowym). Jeśli w koszyku klienta znajdzie się mniej niż 10 produktów, voucher nie zostanie przyznany. Vouchery będzie można zrealizować przy zakupach za min. 249 zł w wyznaczonych, wskazanych na nich okresach w miesiącach: lipcu, sierpniu, październiku, listopadzie i grudniu 2024 r. Klient może tylko raz otrzymać 5 voucherów w jednym z dwóch wskazanych okresów w pierwszym tygodniu kwietnia. Przy promocji obowiązują standardowe wyłączenia, takie jak papierosy, alkohol czy doładowania kart telefonicznych.

Zamrożone ceny w Biedronce

Zakupy w Biedronce to okazja do zaoszczędzenia kasy w domowym budżecie. Zgodnie z obowiązującym prawem, od kwietnia br. powróciła standardowa stawka VAT proc. na wybrane kategorie produktów żywnościowych. Ale klienci Biedronki zapłacą za nie tyle samo co w marcu, ponieważ sieć podjęła decyzję o utrzymaniu w kwietniu cen regularnych ponad 4000 produktów. Wyjątkiem będzie tu przede wszystkim pieczywo, w szczególności pochodzące od małych lokalnych dostawców oraz warzywa i owoce, których ceny zmieniają się na bieżąco ze względu na zależność od sezonu wegetacyjnego.

QUIZ PRL. Pamiętasz w Wielkanoc w PRL-u?

Pytanie 1 z 10
W koszyczku świątecznym w PRL królowało:
Pieniądze to nie wszystko Jakub Wiech

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze