Biedronka

i

Autor: ☮ flickr.com Biedronka

Biedronka super promocje! Tania kiełbasa i mięso, masło za darmo

2021-08-05 9:30

Weekend tuż tuż, trzeba zrobić zakupy. Skorzystajmy z nowych promocji w Biedronce, kupimy tam wszystko co nam potrzebne z dużymi rabatami. Dużo tańsze jest mięso, wędliny i sery. Zaoszczędzimy pieniądze kupując słodycze i owoce. Niektóre produkty spełniając odpowiednie warunki dostaniemy za darmo. Możemy też dostać pieniądze na kolejne zakupy

W Biedronce możemy zyskać pieniądze w postaci voucheru robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka. Jeśli wydamy minimum 99 zł, odbieramy voucher na 15 zł, a za kwotę co najmniej 69 zł otrzymamy voucher na 5 zł. Możemy je wykorzystać w ciągu2 dni handlowych.

Wielkie rabaty na mięsa, zupy za darmo

Z kartą Moja Biedronka kiełbasę śląską grillową kupimy za pół ceny, czyli 7,45 zł. Możemy też kupić już doprawiony zestaw grillowy w marynacie w cenie 15,90 zł/kg. To nie jedyna świetna promocja w dyskoncie. Wyjątkowo tania jest łopatka wieprzowa – 7,99 zł/kg ( z kartą ), a drugie opakowanie mięsa mielonego z łopatki i wołowiny dostaniemy za darmo.

Hit promocji Pepco. Dzieci oszaleją. Bajkowe bluzy za super cenie

Tylko w dn. 6 -7.08 za uda lub podudzia z kurczaka zapłacimy jedynie 4,49 zł/kg. Do końca tygodnia obowiązuje też doskonała promocja na parówki – 2+2 gratis. Warto również kupić mięso wołowe na gulasz za 12,99 zł/500 g i dwa opakowania domowych zup, wtedy trzecie jest gratis. Zupy możemy dowolnie mieszać. Dobre ceny mają również podpałki i tacki na grilla.

Masło gratis

Mamy popularną promocję na masło polskie ekstra Mleczna Dolina. Z kartą Moja Biedronka, jak kupimy 2 kostki, trzecia jest za darmo. Opłaca się też nabyć 6 kartonów mleka łowickiego 3,2 proc., wtedy za jedno mleko zapłacimy 1,85 zł. W promocji jest też ser żółty gouda. Przy zakupie 2 opakowań, 400 g, jedno kosztuje 5,19 zł. W przeliczeniu kg sera jest w cenie 12,98 zł. A jak kupimy 2 opakowania mozzarelli light, dwa kolejne są gratis.

Tanie banany

Dużo tańsze są banany, teraz kupimy je za 2,49 zł/kg. Dobrą, niższą cenę ma arbuz mini – 2,99 zł/kg i borówka amerykańska – 8,99 zł/500 g. Wczesne polskie ziemniaki są w cenie 0,85 zł/kg. W promocji mamy też napoje. Z kartą Moja Biedronka przy zakupie 3 butelek soku pomarańczowego Riviva, 3 następne dostaniemy za darmo. Jak kupimy 2 x 6-pak piwa Okocim, za puszkę zapłacimy 1,99 zł. Na deser słodkości – drugie opakowanie lodów familijnych Marletto kosztuje tylko 1 zł. Doskonałe czekoladki Merci dostaniemy za darmo, pod warunkiem, że kupimy dwa dowolne opakowania.

E-Polska. Debata: PPK - bezpieczna przyszłość, wyższy standard pracy
Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Najnowsze