Biedronka

i

Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Biedronka

Mega promocje w Biedronce

Biedronka: te promocje was zachwycą. Szynka za 3 zł, mielone za 6 zł, lody i bakalie za darmo!

2022-07-26 13:43

Drożyzna nie odpuszcza, dlatego tym bardziej rozglądamy się za promocjami. W tym tygodniu Biedronka nie zawodzi i kusi dobrymi rabatami. Dyskont rozdaje za darmo lody i bakalie! A do tego możemy tanio kupić mięso, warzywa i czekoladę. Za ile kupimy szynkę, mięso mielone kiełbasę czy pomidory?

Ostatni tydzień lipca rozpoczynamy dobrymi promocjami w Biedronce. W sklepach dyskontu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy, niektóre produkty kupimy za połowę ceny, jeszcze inne dostaniemy w prezencie. Podczas zakupów warto skorzystać nie tylko z karty Moja Biedronka, ale też z aplikacji Biedronka.

Promocje w Biedronce - co kupisz taniej?

Za karkówkę wieprzową bez kości zapłacimy 12,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Możemy taniej kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej – 5,99 zł/500 g, (ale trzeba kupić 3 opakowania). W promocji jest też mięso z uda kurczaka w cenie 7,99 zł/ 500 g. Za parówki z szynki Tarczyński 2 x 220 g zapłacimy 7,49 zł, za kiełbasę żywiecką z szynki – 3,49 zł/100 g. W obu przypadkach taka cena obowiązuje zakupie 2 opakowań. Przebojem promocji jest szynka konserwowa w plastrach. Jeśli kupimy 3 opakowania tej smakowitej wędliny za jedno zapłacimy tylko 3,33 zł/200 g.

Mega promocje na owoce i warzywa w Biedronce

O połowę tańsze w Biedronce są polskie pomidory malinowe w cenie 4,49 zł/kg oraz młoda cebula – 1,49 zł/kg. W promocji są też cytryny – 6,99 zł/kg i śliwki – 5,99 zł/kg. Pomidor cherry kosztuje 5,99 zł zł/ 500 g. Mamy też kuszącą promocje na kurki. Opakowanie 200 g kupimy teraz taniej, bo za 9,99 zł. Niecałe 2 zł kosztują czerwone porzeczki w opakowaniu 125 g.

Zobacz też: Znani trenerzy na Instagramie oszukiwali fanów. UOKiK interweniuje

Minister finansów ujawnia: "W 2023 roku inflacja powinna być wyraźnie niższa"

Biedronka promocje – lody i bakalie za darmo

W Biedronce znajdziemy dobre promocje na słodycze i napoje Przy zakupie dwóch 6- paków wody mineralnej niegazowanej Nałęczowianka, drugi 6-pak kosztuje tylko 1 zł. Dużo tańsza jest czekolada Wedel – 2,79 zł, cena przy zakupie 2 dowolnych rodzajów smakołyku. Na wszystkie bakalie Bakad’or mamy promocję 2+1 gratis. Możemy dowolnie mieszać. Za darmo dostaniemy też wszystkie lody Ekipa. Kupimy dwa, a trzeci mamy w prezencie. Biedronka rozdaje też lody na patyku i w tubce Marletto – w promocji 4+2gratis. Z kolei kupując 2 opakowania lodów familijnych Grycan, zapłacimy za jedno 11,99 zł/1,l lub 6,99 zł/500 ml.

Sonda
Polujesz na promocje w sklepach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany