Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Mega promocje w Biedronce

Biedronka. Z tych promocji musicie skorzystać! Owoce i warzywa za pół ceny, mięso za 7 zł, lody za darmo! [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-07-29 11:21

W kolejnym odcinku programu „Tańczące z promocjami” zakupy zrobiliśmy w Biedronce. W tym tygodniu dyskont jak zwykle nie zawodzi, proponując atrakcyjne promocje. Możemy tanio kupić mięso, warzywa i czekoladę. Za ile kupimy mielone, kiełbasę czy ziemniaki? Co dostaniemy za darmo? Zobacz nowy odcinek „Tańczących z promocjami”.

Ostatni weekend lipca kończymy super promocjami w Biedronce. W sklepach dyskontu zaoszczędzimy duże pieniądze. Niektóre produkty kupimy za połowę ceny, jeszcze inne dostaniemy w prezencie dzięki karcie Moja Biedronka, ale też aplikacji Biedronka.

Promocje w Biedronce – te produkty kupisz dużo taniej

Za schab wieprzowy bez kości zapłacimy 11,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Na tej samej zasadzie promocji tylko w sobotę 30.07 świeże ćwiartki kurczaka kosztują jedynie 5,99 zł/kg. Możemy taniej kupić chude mięso mielone z szynki – 6,99 zł/500 g, (ale trzeba kupić 2 opakowania).

Zobacz też: Inflacja już nie rośnie. GUS podał ważny wskaźnik dot. lipca

W promocji jest też mięso z uda kurczaka w cenie 7,99 zł/ 500 g. Za kiełbasę żywiecką z szynki zapłacimy tylko 3,49 zł/100 g. Taka cena obowiązuje zakupie 2 opakowań. Mamy również super promocje na kiełbasę śląską – 9,90 zł/kg, to o połowę taniej niż regularna cena. W dobrej cenie jest ser pleśniowy camembert – 3,99 zł/120 g.

Tańczące z Promocjami 29.07

Mega promocje na owoce i warzywa w Biedronce

O ponad połowę tańsze w Biedronce są ziemniaki wczesne polskie – 0,99 zł/kg i cukinia – 2,99 zł/kg. W promocji są też winogrona jasne – 6,99 zł/kg i borówka amerykańska – 7,99 zł/500 g. Kukurydza kolba kosztuje 2,59 zł za sztukę. Pojawiły się też grapefruity różowe w promocyjnej cenie 4,79 zł/kg.

 Promocje w Biedronce - co dostaniesz za darmo

W Biedronce przy zakupie dwóch 6- paków wody mineralnej niegazowanej Nałęczowianka, drugi 6-pak kosztuje tylko 1 zł. Dużo tańsza jest czekolada Wedel – 2,79 zł, cena przy zakupie 2 dowolnych rodzajów smakołyku. Na wszystkie bakalie Bakad’or mamy promocję 2+1 gratis. Możemy dowolnie mieszać. Za darmo dostaniemy też wszystkie lody Ekipa. Kupimy dwa, a trzeci mamy w prezencie. Biedronka rozdaje też lody na patyku i w tubce Marletto – w promocji 4+2gratis. Z kolei kupując 2 opakowania lodów familijnych Grycan, zapłacimy za jedno 11,99 zł/1,l lub 6,99 zł/500 ml. Aż 3 nektary pomarańczowe Riviva możemy dostać w prezencie, dzięki promocji 3+3 gratis ( z kartą Moja Biedronka).

Sonda
Polujesz na promocje w sklepach?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze