Biznes Julii Kamińskiej. Nie uwierzysz czym, oprócz aktorstwa, zajmuje się "BrzydUla"

2021-04-24 4:44
Biznes Julii Kamińskiej
Autor: AKPA Biznes Julii Kamińskiej. Nie uwierzysz czym, oprócz aktorstwa, zajmuje się "BrzydUla"

Biznesy gwiazd: Julia Kamińska jest oczywiście najbardziej rozpoznawalna dzięki swojej tytułowej roli, w kultowym już serialu, stacji telewizyjnej TVN, "BrzydUla". Występ w produkcji, niemal momentalnie, dał aktorce status gwiazdy, co pozwoliło jej rozwinąć karierę i na stałe zagościć na ekranach naszych telewizorów. Jednak jak się okazuje aktorstwo to nie jedyne zajęcie jakiemu Julia się poświęca. Cztery lata temu postanowiła założyć swój własny biznes i nie jest on w żaden sposób związany z show-biznesem. Czym w takim razie zajmuje się aktorka?

Kariera Julii Kamińskiej

Angaż w produkcji TVN, pod tytułem "BrzydUla" był momentem przełomowym w karierze Julii Kamińskiej. Aktorka wcześniej pojawiała się w pomniejszych rolach, zarówno w serialach, jak i filmach, jednak rola Uli Cieplak była pierwszą tak ważną, bo tytułową. Serial był emitowany w latach 2008-2009 i dał aktorce wielką sławę i rozpoznawalność. Za tę rolę otrzymała w 2010 roku Telekamerę. W następnych latach pojawiła się także w innych serialach, między innymi w "Na Dobre i Na Złe", "Singielka", a także "Na wspólnej". Do niektórych odcinków tych produkcji pisała również scenariusze. Julia nie ograniczała się oczywiście jedynie do ról telewizyjnych. Regularnie pojawia się na deskach teatrów oraz otrzymuje angaże w filmach kinowych. Zagrała między innymi główną rolę w komedii romantycznej "Narzeczony Na Niby".

Co ciekawe jest także wziętą aktorką dubbingową i użyczała swojego głosu do takich produkcji jak: "Jak Wytresować Smoka" jako Astrid, "Zaplątani" jako Roszpunka, "Zwierzogród", gdzie podkładała głos pod Judy Hopps, "Alladyn" jako Dalia, "Toy Story 4" jako Gabi Gabi, a także "Playmobil: Film" jako Marla.

Biznesy Gwiazd: Julia Kamińska, czyli tytułowa "BrzydUla" prowadzi swój własny biznes

Aktorka niedawno postanowiła powrócić do swojej pierwszej wielkiej roli i znowu wciela się w postać Uli Cieplak w drugim sezonie serialu "BrzydUla", który emitowany jest obecnie na antenie stacji telewizyjnej TVN. Serial kolejny raz cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów, a aktorzy w nim grający znowu znaleźli się na pierwszych stronach kolorowych gazet. Mało jednak kto wie, że Julia Kamińska dzieli swój czas pomiędzy aktorstwo, a także prowadzenie swojej działalności gospodarczej. 

Julia jeszcze w 2018 roku postanowiła otworzyć swój biznes. Większość gwiazd polskiego show-biznesu decyduje się na restaurację, jednak Kamińska postanowiła iść inną drogą i postawiła na branżę beauty. Otworzyła swój własny salon fryzjerski i masażu. Przedsięwzięcie nosi nazwę "Spiękniej" i mieści się na warszawskim śródmieściu. Skąd u aktorki wziął się taki pomysł?  

- To była moja ambicja, żeby spróbować sił w biznesie. Aktorki zazwyczaj decydują się na restauracje. Ja zdecydowałam się na salon fryzjerski i salon masażu. Jestem z tego miejsca bardzo dumna - wyznała w jednym z wywiadów Julia. 

Inspiracją do otwarcia salonu fryzjerskiego były jej babcie

Aktorka przyznała, że nigdy nie myślała o wykonywaniu zawodu fryzjerki, jednak już od dzieciństwa ma do niego wielki sentyment. Wszystko za sprawą jej babć, jedna z nich często czesała jej długie włosy, co sprawiało Julii olbrzymią przyjemność. Natomiast druga ukończyła kilka kursów fryzjerskich i to na młodej Julii trenowała między innymi robienie trwałej.

- Zawsze mi się to podobało. Lubię dotykać włosów, wydaje mi się, że jest w tym coś magicznego. Na WOŚP przekazaliśmy wielki pakiet naszych zabiegów, w tym pakiecie m.in. było umycie głowy i masaż głowy przeze mnie. Realizacja już za kilka dni - to będzie moja premiera - wyznała aktorka w niedawnym wywiadzie udzielonym TVN24. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze