Twój smartfon wykryje grypę lub COVID. Prócz aplikacji konieczna jeszcze jedna rzecz!

i

Autor: pexels Nawet dwa lata abonamentu za darmo

Dwaj wielcy dostawcy łączą siły! W promocji oferują dwa lata abonamentu za darmo

2022-05-26 16:22

Dwa lata za darmo - proponują od dziś Play i przejęty przez niego operator kablowy UPC. Kupując pakiet usług tej drugiej firmy z dostępem do internetu światłowodowego, abonament Playa z nielimitowanymi połączeniami oraz 60 GB internetu, otrzymamy na dwa lata gratis. Oferta skierowana jest zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i klientów firmowych.

Wyjątkowa oferta

"2 lata za darmo? TAK! Przy zakupie usług w Play lub UPC nawet 2 lata usług drugiego operatora za darmo! Taka oferta tylko w Play i UPC Polska!" - czytamy we wpisie na Twitterze Play. Po niespełna dwóch miesiącach od sfinalizowania transakcji kupna UPC przez Play operatorzy przygotowali całkiem ciekawą ofertę promocyjną dla swoich klientów.

Wybierając ich usługi, można otrzymać nawet dwa lata abonamentu za darmo. Jean Marc Harion, CEO obu firm stwierdził, że mamy do czynienia ze streamingową ewolucją sposobu oglądania telewizji, która przyspiesza. Dlatego m.in. w najbliższych latach zasięg usług internetowych UPC ma ulec znacznemu poszerzeniu.

EKG 2022. Polska 2050 Paweł Borys, Czy Polska zbankrutuje przez wojnę?

Szczegóły oferty

Najważniejszą częścią nowej oferty jest możliwość uzyskania przez klientów UPC Polska abonamentu na telefon, za który nie będą musieli płacić nawet przez 2 lata w przypadku osób, które opłacają abonament na internet 1 Gb/s. W ramach tej taryfy można liczyć na nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 60 GB transferu danych miesięcznie.

W przypadku sieci Play klienci operatora, którzy mają abonament, będą mogli uzyskać do dwóch lat internetu stacjonarnego od UPC Polska bez dodatkowych opłat.

Sonda
Dajesz dziecku telefon do zabawy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze