Biedronka

i

Autor: Materiały prasowe Biedronka

Dzień Matki 2022. Co kupić na dzień matki? Zobacz promocje Biedronki i wybierz prezent z okazji Dnia Matki

2022-05-24 21:28

Dzień Matki już 26 maja. To szczególna okazja, by okazać miłość i wdzięczność naszym Mamom. Razem z Biedronką możemy powiedzieć „Kocham Cię Mamo” przy pomocy upominków i prezentów. Specjalnie z okazji Dnia Matki sieć Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę promocyjną. Sprawdź szczegóły promocji.

Super promocje Biedronki na Dzień Matki 2022: słodkości

W specjalnie przygotowanej promocji na Dzień Matki 2022 w sieci Biedronka znalazły się słodkości, takie jak np. Ptasie Mleczko E.Wedel o smaku waniliowym, śmietankowym oraz czekoladowym w cenie 9,49 zł za opakowanie 360/380g, czekolada Lindt Excelence 100g w cenie 8,99 zł, praliny Lindor Lindt o różnych smakach w cenie 16,99 zł za opakowanie 200g lub klasyczne praliny Lindor Lindt w mieszanych lub mlecznych smakach w cenie 29,99 zł za opakowanie 337g.

 Zobacz też: Węgiel drastycznie drożeje! Ceny na składach 3 razy wyższe! Co będzie zimą?

Dla Mam uwielbiających różnorodność polecamy Czekoladki Merci w opakowaniu 400g za 24,99 zł lub praliny z belgijskiej czekolady Luximo w cenie 8,69 zł za opakowanie 250g oraz Bombonierkę w kształcie serca marki E.Wedel 263g za 34,99 zł.

Hit promocji na Dzień Matki 2022

Idealnym prezentem będą również kosmetyki znanej marki AA Japan Rituals. Dostępne w ofercie są oczyszczające lub peelingujące żele, kremy do twarzy, micelarna woda ryżowa do demakijażu oraz tonik w mgiełce. Komplet wypełni zestaw Niuqi składający się z jadeitowego rollera oraz kamienia Gua Sha w cenie 24,99 zł.

Zobacz też: Dzień Matki 2022. Promocje w Rossmann. Cudne prezenty już za kilka złotych!

Od wtorku 24.05 do czwartku 26.05 przy zakupie każdego z damskich kremów do twarzy klient posiadający kartę Moja Biedronka uzyska jednorazowy Voucher o wartości 100% ceny produktu. Obowiązuje dzienny limit 2 opakowania.

Dzień Matki to święto przepełnione miłością. Bardziej niż na co dzień chcemy pokazać mamom, że są wyjątkowe i zasługują na docenienie. Sieć Biedronka tradycyjnie przygotowała ofertę w której każdy znajdzie coś dla siebie. Coś, co pokaże mamom, że jesteśmy im wdzięczni i chcemy sprawić im przyjemność - Karolina Pytel, kupiec w sieci Biedronka

Tańczące z Promocjami 19-05-22

Idealny prezent na Dzień Matki. Z Biedronką i Glovo zadbasz o Mamę, nawet jeśli mieszka daleko.

Biedronka we współpracy z Glovo przygotowała dedykowaną ofertę zakupów na odległość specjalnie dla tych, którzy chcą przesłać swoim mamom wzruszający prezent. Biedronka oferuje 6 zestawów prezentowych w standardowej lub ekspresowej dostawie BIEK.Zestawy zawierają kwiaty, słodycze, kosmetyki lub kremy, a ich ceny zaczynają się już od 42,99 zł razem z dostawą pod wskazany adres

Usługa dostaw z Biedronki w ramach współpracy z Glovo dostępna jest w 63 miastach w Polsce natomiast ekspresowa dostawa BIEK możliwa jest w 6 miastach największych miastach tj. Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

Sonda
Najlepszy prezent na Dzień Matki to:
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze