Urszula Dudziak

i

Autor: Podlewski/AKPA Urszula Dudziak

Emerytura Urszuli Dudziak, jurorki The Voice Senior i The Voice of Poland. Będziesz w SZOKU!

2021-02-24 4:17

Urszula Dudziak w tym roku będzie obchodzić swoje 78. urodziny. Czy znana i wybitna wokalista jazzowa, kompozytorka, jurorka popularnych show jak "The Voice Senior" i "The Voice of Poland" zamierza kontynuować pracę. Co o swojej emeryturze mówi Urszula Dudziak. Gwiazda słynie ze swej aktywności i energii. Jednak czy zdecyduje się na odpoczynek i przejdzie na emeryturę? Wiadomo, na jakie świadczenia emerytalne mogą liczyć polscy artyści, którzy latami nie pracują na etacie jak większość Polaków. Czy Urszula Dudziak interesuje się waloryzacją emerytur? Wiadomo, że od marca emerytury w Polsce będą wyższe o 4,24 proc.

Urszula Dudziak to znana polska wokalistka jazzowa i kompozytorka. W ostatnim czasie możemy ją podziwiać w telewizyjnych show: "The Voice Senior", "The Voice of Poland". Programy emitowano w TVP. Urszula Dudziak w tym roku będzie obchodzić swoje 78. urodziny. Jednak energia jej nie opuszcza. Urszula Dudziak stawia na aktywność, także zawodową. Na YouTube prowadzi swój kanał. Podczas jednego z odcinków odpowiadała na pytania widzów. Jak zareagowała gwiazda na pytanie o emeryturę? Piosenkarka wręcz wykrzyczała: "Na co?! Na emeryturę?! A co to takiego jest?! Mnie to w ogóle nie dotyczy. Mam przecież dopiero 77 lat i dopiero się rozkręcam. Jest to najpiękniejszy okres w moim życiu. Jestem w takiej formie i wszystko mi wolno, ha ha. Emerytura mnie nie dotyczy. Absolutnie!". Tymczasem polskie gwiazdy, które pobierają emerytalne świadczenia z ZUS nie są tym zachwycone. Po wielu latach koncertowania, grania w teatrach, w emerytalnej kasie nie ma wiele. Emerytury polskich gwiazd oscylują w granicach 2 tys. zł. Za taką kwotę nie da się wieść życia na gwiazdorskim poziomie. Zatem Urszula Dudziak na emeryturę nie ma co się spieszyć.

ZOBACZ: Alicja Majewska z szokującą emeryturą

POLECANE: Karol Strasburger z Familiady Jaką ma emeryturę?

Aleksander Doba nie żyje
Sonda
Czy uważasz, że gwiazdy na emeryturze powinny otrzymywać świadczenie tak, jakby lata pracy na scenie, koncerty, filmy, były umową o pracę?
Najnowsze