LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Giga promocje w Lidlu. Zrób w domu strefę kibica. Tanie przekąski i napoje, mielone za 5 zł, za darmo sery, jogurty i mleko! [GALERIA]

2021-06-22 4:03

Do środy 23.06 mamy dobrą okazję zrobić tanie zakupy w Lidlu. W nowej promocji są różnego rodzaju mięsa, kabanosy i parówki. Rabaty na niektóre produkty sięgają nawet 99 proc., a są artykuły, które pod pewnymi warunkami dostaniemy za darmo. Część produktów z promocji przyda nam się podczas oglądania meczów EURO 2020, pamiętajmy, że w środę nasza reprezentacja gra ze Szwecją. Warto też korzystać z aplikacji Lidl Plus. Zobacz nowe promocje w dyskoncie

Warto zrobić zakupy w sklepach Lidla nie tylko ze względu na dobre promocje. Od trwa tydzień francuski. Wybór produktów jest ogromny: sery krowie, kozie, owcze, żółte i pleśniowe, wędliny, tarty, słodycze, desery a nawet ślimaki, a ceny przystępne.

Mielone za 5 zł

Z aplikacją Lidl Plus wszystkie mięsa mielone kosztują 4,79 zł/500 g. Taka cena obowiązuje przy zakupie 3 opakowań. Mniej zapłacimy za polskiego kurczaka. Polędwiczki są w cenie 14,99 zł/kg , a mięso z nogi – 9,99 zł. Wszystkie parówki berlinki, drugie opakowanie kupimy za 1 zł. W super cenie są klasyczne kabanosy drobiowe lub wieprzowe – tylko 6,99 zł/500 g. Super promocja jest też na wszystkie konserwy Nixe oraz Pikok. Trzecie, dowolne opakowanie kupimy (z aplikacją Lidl Plus) aż 99 proc. taniej. Mamy też w promocji świeżego łososia atlantyckiego, filet ze skórą za 3,99 zł/100 g.

Rabaty na warzywa i nabiał

Młode ziemniaki kosztują tylko 1,49 zł/kg. Bardzo tanie są pomidory kiściowe – 2,99 zł/g i arbuz – 1,49 zł (z aplikacją Lidl Plus). Dobrą cenę mają morele – 6,99 zł/g, a 4 kiwi kupimy w cenie 3. Lidl ma też świetne promocje na nabiał. Ser żółty gouda w kawałku 400 g dostaniemy za darmo. Trzeba kupić dwa opakowania , żeby trzecie było gratis. W przeliczeniu 1 kg sera to koszt 12,80 zł. W promocji 2+1 gratis mamy też serki puszyste Formello jogurty naturalne i jogurty Piluś. Przy zakupie 2 opakowań za twaróg chudy klinek 250 g zapłacimy 1,99 zł. Na mleko UHT 3,2 proc. mamy promocje 12 w cenie 8. Z aplikacją Lidl Plus cena jednego kartonu to 1,59 zł.

Strefa kibica

Wszystkie chipsy i chrupki, trzeci produkt z aplikacją Lidl Plus kosztuje 99 proc. mniej. Rodzaje możemy dowolnie mieszać. Na tej samej zasadzie promocji kupimy trzeci sok pomarańczowy Solevita. Z kolei drugie opakowanie dowolnego smoothie kosztuje 70 proc. mniej. Opłaca się kupić 4 butelki Coca – Coli 2 l. W przeliczeniu za litr Coli  płacimy tylko 2,50 zł.

Czytaj też: Tak wygląda ryba z Bałtyku?! Dają to do jedzenia ludziom [ZDJĘCIA]

Możemy zaopatrzyć się w piwo Perlenbacher za 1,75 zł. Cena obowiązuje prze zakupie 18 butelek. Czekolady Fin Carre: mleczne, deserowe i białe z z orzechami lub migdałami, kupimy za 2,49 zł, pod warunkiem, że nabędziemy 3 opakowania. A jak kupimy drugi wielopak lodów Gelatelli Almond, to jednego loda na patyku z migdałami i polewą czekoladową mamy w cenie 1,30 zł.

E-Polska. Debata: Cyfrowe narzędzia nowoczesnego państwa
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze