promocje na Circle K

i

Autor: Shutterstock, facebook

Szalona promocja na paliwo

Kosmiczna promocja na paliwo! Tankują do kanistrów na potęgę. "Karp w wannie już nie popływa"

2022-12-16 13:25

Odbywająca się 15 grudnia 2022 roku promocja na paliwo na stacjach Circle K przyciągnęła tłumy w całej Polsce. Kierowcy okupowali dystrybutory we wszystkich miastach objętych promocją. Świadkowie informują, że kierowcy tankowali nie tylko swoje samochody ale również przelewali paliwo do kanistrów.

Świąteczna promocja Circle K. Paliwo tańsze o złotówkę na litrze

"W przedświątecznym okresie Circle K uruchamia dla swoich klientów szczególną promocję. W czwartek 15 grudnia w godzinach od 14:00 do 17:00 ceny paliw milesPLUS® oraz miles® zostaną obniżone i kierowcy zaoszczędzą złotówkę na każdym zatankowanym litrze. Zaktualizowane ceny z uwzględnieniem rabatu będą wyświetlane na pylonach cenowych stacji w trakcie promocji. Wyjątkowa oferta będzie obowiązywać na wybranych, 370 stacjach Circle K, położonych w dogodnych lokalizacjach w różnych regionach Polski. Przedświąteczne zniżki cen paliw w sieci Circle K Polska są częścią największej w historii firmy promocji paliwowej, w której bierze udział ponad 2 000 stacji w całej Europie" - informowała za pośrednictwem komunikatów stacja Circle K.

Tłumy ruszyły na stację. Gigantyczne kolejki i zatory w ruchu

Choć akcja promocyjna nie była szczególnie nagłaśniana w mediach przyciągnęła tłumy chętnych - co z pewnością przerosło oczekiwania przedstawicieli stacji oraz dobitnie pokazało jak bardzo wysokie ceny paliw doskwierają Polakom.

Chętnych na skorzystanie z tej atrakcyjnej oferty było tak wielu, że utworzyli oni gigantyczne kolejki powodujące zatory w ruchu drogowym. Świadkowie donoszą, że kierowcy nie ograniczyli się wyłącznie do tankowania samochodów - przelewali paliwo do kanistrów celem utworzenia zapasu w niższej cenie. W mediach społecznościowych pojawiły się fotografie przedstawiające bagażniki zastawione kanistrami z paliwem. Internauci żartobliwie komentowali sytuację twierdząc m.in., że z powodu szokującej ilości paliwa "karp już w wannie nie popływa".

Promocja Circle K. Ceny paliw

Promocyjne ceny paliw przedstawiały się następująco:

  • Paliwo "D miles" - 6,82 zł
  • Paliwo "D miles plus" - 7,17 zł
  • "95 miles" - 5,59 zł
  • "95 miles plus" - 5,94 zł
  • LPG - 2,86 zł
Sonda
Skorzystasz z którejś z promocji na paliwo?
Pieniądze to nie wszystko Marcin Wiącek

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze