Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Ostatni dzwonek

Lidl - super promocja dla spóźnialskich. Wyprawka szkolna za połowę ceny

2022-09-11 6:04

Jeśli nie masz jeszcze skompletowanej wyprawki szkolnej, nie musisz się martwić. Lidl wciąż ma doskonałą ofertę dla spóźnialskich. Do środy 14 września mogą skorzystać z super promocji. W sklepach sieci mogą kupić artykuły szkolne z 50 proc. rabatem. Sprawdź warunki promocji.

Początek nowego roku szkolnego to trudny czas dla rodziców, trzeba skompletować wyprawkę szkolną. To duży wydatek, nawet, gdy wykorzystamy środki z rządowego programu „Dobry Start czyli 300 plus. Jeśli jeszcze nie masz wszystkich niezbędnych produktów, nie martw się i skorzystaj z promocji w Lidlu. W sklepach sieci wciąż mamy wielki wybór artykułów szkolnych, piśmienniczych czy plecaków, które do środy 14.09 możesz kupić z 50 proc. rabatem. Promocja jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych

Promocja w Lidlu – rabat 50 proc. na artykuły szkolne

Zasady promocji są proste. Przy zakupie minimum 2 produktów z kategorii artykułów szkolnych, piśmienniczych i plecaków otrzymasz rabat 50 proc. na każdy artykuł. Produkty można miksować dowolnie. Klient w ramach jednej transakcji może zakupić maksymalnie 24 szt. produktów.

Zobacz też: Dodatkowe pieniądze dla ucznia. Jak je zdobyć?

Towary nabyte w ramach promocji są objęte „Zasadami zwrotów artykułów przemysłowych” wyłącznie w przypadku, gdy ewentualny zwrot będzie dotyczył wszystkich nabytych łącznie artykułów. Pełna lista kategorii produktów objętych promocją oraz produktów wykluczonych dostępna jest w sklepach i na www.lidl.pl. Promocja jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Rabat 50 proc. na art. szkolne

i

Autor: LIDL

Lidl- kategorie produktów biorących udział w promocji:

• artykuły piśmiennicze

• artykuły plastyczne, jak farby, plasteliny, kredki

• artykuły papiernicze, tj. zeszyty, bruliony, bloki rysunkowe i techniczne, notesy

• akcesoria szkolne, tj. nożyczki, linijki, kleje, korektory

• piórniki

• worki

• plecaki

TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 08.09.22
Sonda
Gdzie są lepsze promocje - w Biedronce czy w Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze