Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Promocje Lidl

Po tani olej do Lidla. Mocna promocja tylko w sobotę

2022-10-01 7:57

Każda sobota to dzień tanich zakupów w Lidlu. Tak też jest w pierwszy dzień października. Dzięki promocjom możemy zaoszczędzić choć trochę pieniędzy w domowym budżecie, co jest takie ważne przy szalejącej drożyźnie. Hitem najnowszej oferty Lidla jest olej rzepakowy. Sprawdź warunki promocji.

Promocja w Lidlu - za ile możesz kupić olej rzepakowy?

Jak sobota to tylko do Lidla. To hasło reklamowe popularnej sieci zachęca do zakupów a klienci mogą w tym dniu skorzystać z doskonałych promocji. Również w sobotę 1.10 oferta jest bardzo kusząca. W ofercie Lidla mamy bowiem olej rzepakowy w niskiej cenie. Produkt ten stał się ostatnio symbolem drożyzny, jego cena mocno poszybowała w górę, zdarza się, że kosztuje prawie 20 zł. Z tego powodu warto skorzystać z promocji w Lidlu. Przy zakupie dwóch opakowań oleju rzepakowego 1 litr, za jedno zapłacimy tylko 7,99 zł. Limit – 4 butelki na paragon.

Lidl promocje - dwa piwa gratis

To nie jedyne promocje, które czekają na klientów Lidla w pierwszą sobotę października. Za schab wieprzowy, plastry zapłacą jedynie 6,99 zł/360 g, pod warunkiem, że kupią dwa opakowania. Również kupno dwóch opakowań polskiego sera gouda w plastrach obniża cenę jednego opakowania do 6,99 zł/300 g. Do tego zakupu konieczny jest kupon z aplikacji Lidl. Tańsza jest też kiełbasa podwawelska – 1,19 zł/100 g i kurczak biesiadny z chowu bez antybiotyków – 9,99 zł/kg.

W promocji są też polskie jabłka szampion ze świeżego zbioru bez sortowania, w cenie tylko 1,89 zł/kg, cytryny – 5,49 zł/kg czy polskie śliwki węgierki – 3,49 zł/kg. Na fanów piwa czekają dwa piwo za darmo. Na wybrane gatunki złocistego napoju mamy promocję 4 +2 gratis ( z aplikacją Lidl Plus). Do wyboru piwa marek: Guinness, Corona, Desperados, Budweiser, Pilsner Urquell i Grolsch.

Olej rzepakowy 7,99 zł

i

Autor: Materiały prasowe
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Tańczące z promocjami 29.09
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze