Lidl

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Lidl

Lidl promocje. Rabat równy inflacji na zakupy

Promocja w Lidlu, że aż padniecie z wrażenia. Rabat na zakupy równy inflacji. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby go dostać

2022-07-16 9:58

Lidl chroni polskie rodziny przed inflacją, Już od 1 stycznia obniżył ceny ponad 3 tys. produktów w związku z wprowadzeniem niższej stawki podatku VAT. A od poniedziałku 18 lipca na klientów posiadających aplikację „Lidl Plus” czeka niezwykła okazja. Mogą otrzymać wyjątkowy kupon rabatowy w wysokości 15,60 zł. Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby go dostać.

Od początku roku z kuponami w aplikacji „Lidl Plus” taniej dostępnych było ponad 2 tys. produktów. Klienci z Kartą Dużej Rodziny w sklepach Lidl Polska mają zapewniony stały rabat 10 proc. taniej na 7 grup asortymentowych. Teraz Lidl startuje z nową promocją, która jest odpowiedzią sieci na stale rosnącą inflację. Inflacja w Polsce w czerwcu 2022 wyniosła 15,6 proc. to najwyższy odczyt od marca 1997, kiedy inflacja wyniosła 16,6 proc.

Lidl wprowadza rabat 15,6 zł równy inflacji

Od poniedziałku 18 lipca do środy 20 lipca, na klientów posiadających aplikację „Lidl Plus” czekają niezwykłe okazje. Osoby, które w powyższym terminie zrobią zakupy za min. 99 zł, otrzymają kupon rabatowy w wysokości 15,60 zł na kolejne zakupy (za min. 149 zł, w terminie od piątku 22 lipca do soboty 23 lipca). Z promocji są wyłączone: napoje alkoholowe (w tym piwa), wyroby tytoniowe, produkty lecznicze oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Minister finansów ujawnia: "W 2023 roku inflacja powinna być wyraźnie niższa"

Promocje z aplikacją Lidl Plus

To nie wszystkie promocje czekające na posiadaczy kuponów z aplikacji Lidl. Mogą oni zakupić 30 proc. taniej Mleczko kokosowe REAL THAI, 6,99 zł/ 1 opak. (500 ml) i drugi produkt 50% taniej - Prażone orzechy laskowe ALESTO, 8,49 zł/ 1 opak. (200 g). Natomiast wszyscy użytkownicy aplikacji będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji:

* 2+1 gratis na Vegangurty Vemondo 150 g (różne rodzaje),

2+1 gratis na Lody Double GELATELLI (malina, karmel) w podwójnej czekoladowej polewie.

A także kupić: drugi produkt 30 proc. taniej Lody w kubku HÄAGEN-DAZS (orzechy makadamia, słony karmel), 17,79 zł/ 1 opak. (460 ml) oraz drugi produkt 50 proc.  taniej Napój gazowany FRITZ-KOLA (classic, kawowy, bez cukru, pomarańczowy).

Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze