Biedronka otwarta także w niedzielę. Dyskont chce ominąć zakaz handlu

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Nie przegap promocji w Biedronce! Tanie mięso i kiełbasa i soki za darmo. „Tańczące z promocjami” [WIDEO]

2021-09-23 14:21

Jak co tydzień bohaterki naszego cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiają najciekawsze promocje. Zakupy spożywcze zrobiliśmy w Biedronka. Oferta dyskontu jest bardzo interesująca. Mamy tanie mięso i wędliny, dobre promocje na nabiał, owoce czy warzywa. Zobacz kolejny odcinek programu „Tańczące z promocjami”

W tym tygodniu możemy skorzystać z popularnej wśród klientów Biedronki promocji na masło. Z kartą Moja Biedronka doskonałe polskie masło ekstra Mlekovita kosztuje 3,95 zł, cena obowiązuje przy zakupie 2 opakowań. Z kartą Moja Biedronka drugie opakowanie kiełbasy śląskiej z szynki, 450 g dostaniemy za darmo. To nie wszystkie promocje na mięso i wędliny. Z kartą łopatka wieprzowa bez kości kosztuje 7,99 zł/kg, a tylko w sobotę 25.09. za świeżego fileta z kurczaka zapłacimy jedynie 8,99 zł/kg.

Urzędy czynne do północy. Ostatni dzwonek na wizytę. Za odmowę grozi kara

Już bez konieczności posiadania karty mięso mielone z szyki wieprzowej, megapaka 800 g kupimy za 7,99 zł, a polędwiczki z kurczaka za 6,49 zł/400 g. Warto też kupić 2 opakowania parówek marki Tarczyński, wtedy za drugie możemy zapłacić nawet 60 proc. mniej. W promocji są też ryby: makrela wędzona na gorąco – 1,49 zł/1100 i morszczuk wędzony na gorąco – 2,99 zł/100 g.

Tańczące z promocjami 23.09.2021

Zadowoleni będą też zwolennicy serów. Jak kupią 2 dowolne opakowania sera pleśniowego Delikate, za jedno zapłacą 2,99 zł. Przy zakupie 2 opakowań sera mozzarella light, trzecie mamy za darmo.

Ważne! Rodziny z dziećmi zwolnione z podatku. Ulga na 4 Plus

Opłaca się też kupić 3 batony Kinder Bueno, wtedy jedno jest w cenie 1,79 zł. Tańsze jest też legendarne wedlowskie Ptasie Mleczko – tylko 9,99 zł i czekolady Milka – 2,69 zł, ale tu trzeba kupić 3 tabliczki. W promocji są wszystkie herbaty Remsey, drugie takie samo opakowanie jest tańsze 50 proc. ( z kartą Moja Biedronka).

Trudno pominąć doskonałe ceny owoców: winogrona – 4,49 zł/kg, polską śliwkę - 2,99 zł/kg, polskie jabłka – 1,99 zł/kg. Aż 3 butelki nektaru pomarańczowego Riviva, 1,5 l dostaniemy za darmo. Trzeba tylko mieć karte Moja Biedronka i kupić 3 opakowania.

Sonda
Czy polujesz na promocje?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze