Promocje w Biedronce. Zobacz, jakie gratisy można zgarnąć

Promocje w Biedronce. Lody i pistacje za 1 zł, a sok za darmo

2022-08-06 12:02

Nowe promocje w Biedronce ruszyły. Zobacz, jakie gratisy i bardzo duże obniżki cen czekają na weekendowych zakupach. Jest sporo ciekawych ofert, w których można dostać dodatkowe produkty za darmo lub za 1 zł. Do wyboru są między innymi lody i owocowe soki. W promocyjnych cenach jest też sporo świeżych owoców, warzyw, ale i mięs. Teraz w sklepach Biedronka też sporo ciekawych produktów rodem z Hiszpanii. Zobacz, jakie są promocje w Biedronce.

Promocje w Biedronce. Tańsze lody i pistacje

Promocje w Biedronce czekają na klientów w ten weekend. Na łasuchów czekają spore obniżki cen lodów, wafli i owoców. W upalne lato warto mieć w lodówce zmrożone lody. Tylko w sobotę 6 sierpnia  jest okazja na kupno większej ilości w dobrej cenie. W sobotę 6 sierpnia 222 w Biedronce obowiązuje promocja na lody w rożku lub na patyku marki Marletto - drugi produkt za 1 zł. Dowolnie można mieszać produkty. Na jednym paragonie trzeba mieć dwa lody w rożku lub na patyku i wówczas ten tańszy będzie za 1 zł. Również jeszcze w sobotę można kupić też z dużym upustem lody w większych opakowaniach (od 500 ml do 1 l) marki Marletto. W tym przypadku drugi produkt (ten tańszy) jest o 70 proc. tańszy.

W ten weekend  można też za 1 zł kupić paczkę pistacji prażonych. W sobotę 6 sierpnia 2022 roku osoby, które mają kartę Moja Biedronka, przy zakupie dwóch paczek pistacji prażonych marki Top (200 g), drugą paczkę kupują za 1 zł. Warto zaznaczyć, że cena regularna tego produktu to 12,85 zł. Niestety, jest ograniczenie w tej promocji. Na jedną kartę można kupić maksymalnie 4 paczki.

Promocje w Biedronce. Sok za darmo i tańsze owoce

W Biedronce trwają hiszpańskie wakacje. Z tej okazji można otrzymać za darmo sok z hiszpańskich pomarańczy. Kupując dwa kartony lub dwie butelki soku (1 l, marka Vital Fresh), trzeci produkt otrzymujemy gratis. Do wyboru też sporo rozmaitych przysmaków rodem ze słonecznej Hiszpanii. Mamy dobry czas na zakupy dla miłośników owoców i sezonowych warzyw. O 33 proc. taniej można kupić melony i arbuzy, a o 47 proc. winogrona. Natomiast o ok. 50 proc. tańsze są pomidory i papryka.

Więcej ciekawych promocyjnych propozycji z Biedronki znajdziesz w naszej galerii.

Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze