Rossmann

i

Autor: Shutterstock Rossmann

Rossmann rozdaje bony na zakupy za 250 zł? UWAGA! To...

2021-01-12 9:10

W sieci drogerii Rossmann trwa właśnie wyjątkowa promocja. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiła się zmasowana akcja oszustów żerujących na sieci Rossmann. Rozsyłają oni informację o tym, rzekomo jakoby Rossmann rozdawał bony na zakupy o wartości 250 zł! Trzeba tylko kliknąć w podany link. Pod żadnym pozorem nie róbcie tego. Drogeria Rossmann nie rozdaje żadnych bonów, a klikając w podany link możemy zainstalować u siebie złośliwe oprogramowanie.

"...jak masz chwile to sprawdz sobie ten konkurs od Rosmann na.... Rozdają bony na 250 zł na zakupy. Ja już swój mam i właśnie próbuję odebrać drugi. Tylko musisz się spieszyć, bo zostało już mało sztuk" (pisownia oryginalna). Takie informacje, rozsyłane głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych, zalewają od kilku dni internet. Jak łatwo się zorientować, jest to ordynarne oszustwo. A oszustom podszywającym się pod znaną sieć drogerii Rossmann zależy na tym, żebyśmy zachęceni darmowym bonem kliknęli w rozsyłany link. Najlepiej w ogóle nie otwierać tego typu maili, a już na pewno nie klikać w otrzymany link. Konsekwencje tego mogą być bardzo poważne, np. zainstalowanie na naszym komputerze bądź telefonie złośliwego oprogramowania, dostania się do naszego konta bankowego a także usunięcia z naszego komputera plików, czy całkowite zablokowanie go.

CZYTAJ TAKŻE: Wyższy WIEK EMERYTALNY przesądzony! 67 lat dla kobiet i mężczyzn

Rossmann - atak hakerski

i

Autor: HSB Takie informacje rozsyłają oszuści za pośrednictwem mediów społecznościowych

Jeżeli kogoś interesują prawdziwe promocje w sklepach Rossmann, to właśnie jest tam dostępna kultowa woda perfumowana DKNY Be Delicious (50 ml) za 99 zł (wcześniej za ten produkt trzeba było zapłacić aż 199 zł). Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla miłośniczek i miłośników luksusu za przystępną cenę.

Za 89,99 zł (lub 179,98 zł za 100 ml) Rossmann oferuje wodę toaletową Guess Seductive Noir oraz Blue. Jeszcze taniej, bo za 69,99 zł (wcześniejsza cena 152,99 zł) można kupić drzewno-aromatyczną wodę toaletową Lanvin Oxygene (100 ml). Woda toaletowa dla mężczyzn Lanvin Avant Garde (30 ml) jest dostępna za cenę 94,99 zł (wcześniej trzeba było zapłacić 139,99 zł). Prawdziwym hitem jest jednak woda toaletowa dla mężczyzn Burberry London. Cena produktu od znanego domu mody to jedynie 149,99 zł (wcześniej 299,99 zł).

CZYTAJ TAKŻE: Dramat Bosaka i Kukiza! Muszą to zrobić, albo odejdą z Sejmu

Wyjątkowe promocje w drogeriach Rossmann obejmują nie tylko perfumy ale również kosmetyki. Paniom bez wątpienia przypadnie do gustu także specjalne serum przyspieszające wzrost rzęs Long4Lashes. Jego standardowa cena to 79,99 zł. Po rabacie w Rossmannie można je zdobyć za 39,99 zł. Dla osób chcących zatroszczyć się o swoją cerę w Rossmannie dostępny jest bio-krem na dzień AA, Japan Rituals 2 specjalnej promocyjnej cenie, niższej o ponad połowę od normalnej. Wyjątkowy korektor do twarzy EVELINE COSMETICS Liquid Camouflage (7 ml) można kupić za 11,99 zł, podczas gdy cena regularna wynosi 22,49 zł. Warto jeszcze wspomnieć o tuszu do rzęs (11 ml) EVELINE COSMETICS Big Volume Explosion za 10,99 zł (wcześniej 21,99 zł).

Uwaga! Wspomniane wyżej promocje w drogeriach Rossmann obowiązują tylko do najbliższego piątku, czyli do15 stycznia.

Sonda
Czy popierasz decyzję o przedłużeniu obostrzeń do 31 stycznia 2021?
Sedno Sprawy - Szymon Hołownia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze