"Pokażę cycki" - pedofilskie ubrania w polskim sklepie! [ZDJĘCIA]

2019-04-02 15:19 WSB

„Pokażę cycki, jak dasz mi ciastko” - takie koszulki dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat można kupić na popularnym polskim serwisie z wzorami, które tworzą internauci. Ten sam wzór dostępny jest także dla dorosłych, jednak propozycja rozbierania się nadrukowana na dziewczęcych koszulkach dla najmłodszych co najmniej szokuje.

Popularny serwis „Cupsell” to platforma, na której internauci mogą zaprojektować wzory na różnego rodzaju ubrania i gadżety. Następnie zostają one w bazie i inne osoby mogą kupić daną koszulkę czy kubek z wybranym nadrukiem. Autor jednego z nich, który założył podstronę „Kaszana”, zaprojektował wzór na t-shirty, na którym widnieje napis „Pokażę cycki, jak dasz mi ciastko”. To popularne hasło krążące w internecie. Jednak „Kaszana” poszedł o krok dalej – na „Cupsell” możemy kupić taką koszulkę dla… dziewczynek w wieku od 3 do 14 lat.

- Ponieważ każdemu zapewnia możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Niezależnie od tego, czy kupujesz koszulkę w jednym ze sklepów działających na CupSell.pl, projektujesz wzór tylko dla siebie, czy zakładasz własny sklep i rozwijasz indywidualną markę, TWORZYSZ COŚ WYJĄTKOWEGO. Z przyjemnością Ci w tym pomagamy – tak reklamuje się strona „Cupseell”. Jak widać wolność, którą dali internautom, może być po prostu skandaliczna. Przerażające jest też to, że serwis nie sprawdza treści, jakie umieszczane są na produktach, które sprzedawane są za pomocą ich platformy.

Najnowsze