We czwartek został otwarty nowy Kaufland na Gocławiu

i

Autor: Kaufland We czwartek został otwarty nowy Kaufland na Gocławiu

Wielka promocja na weekend w Kauflandzie. Rabaty na mięso, wędliny i szparagi, masło i ogórki za 3 zł, mleko i krakersy za darmo! [GALERIA]

2021-06-11 4:26

Od środy trwa nowa promocja w Kauflandzie. Przypominamy, że w najbliższą niedziele 13.06. sklepy będą nieczynne. Warto pośpieszyć się z zakupami i skorzystać z dobrej oferty w Kauflandzie. We wszystkich sklepach tej popularnej sieci w atrakcyjnych cenach kupimy mięsa i wędliny, również te przydatne na grilla, przed nami ciepły weekend, a także warzywa, owoce czy masło. Mamy też okazję za darmo dostać mleko i słone przekąski. Zobacz najnowsze promocje

Pogoda sprzyja naszej ulubionej rozrywce czyli grillowaniu. Potrzebne produkty w dobrych cenach kupimy w sklepach sieci Kaufland. Znajdziemy tam dużo promocji, do niektórych potrzebna będzie karta Payback.

Szynka za 9 zł

Szynka wieprzowa bez kości kosztuje 8,99 zł. Cena ta obowiązuje tylko w sobotę 12.06. Przez cały czas trwania promocji tańszy jest schab wieprzowy bez kości – 11,99 zł, skrzydełka z polskiego kurczaka i polędwica sopocka – 1,99 zł/100 g. Mamy też rabaty na wędliny. Wszystkie kabanosy marki Tarczyński kupimy 25 proc. taniej, podobnie jak parówki tej samej firmy – 100 proc. z kurczaka lub szynki.

Czytaj też: EURO 2020 z Biedronką. W każdy czerwcowy weekend kupuj i oszczędzaj pieniądze

Jak kupimy dwa opakowania to za jedno zapłacimy 4,49 zł. Doskonała kiełbasa z piersią kurczaka kosztuje 5 zł za opakowanie 400 g, w przeliczeniu kg jest w cenie 12,50 zł. Mamy też promocje na niektóre ketchupy i sosy, np. „Winiary” czy „Roleski”, teraz są w cenie 4 zł.

Mniej zapłacimy z kartą Payback

Warto mieć zarejestrowaną kartę Payback. Jak z niej skorzystamy, to za ogórki polskie zapłacimy jedynie 2,99 zł/kg. Do soboty 12.06 dzięki skorzystaniu z karty masło ekstra Lumiko kosztuje 3,25 zł. Maksymalnie w tej cenie możemy kupić 10 opakowań. Kawa mielona Tchibo Family jest w cenie 8,99 zł/500 g, a lody Zielona Budka 1 l, różne smaki – 9,99 zł za opakowanie.

Sezon na szparagi

Dobrą promocję mamy na szparagi: białe i zielone, są prawie o połowę tańsze i kosztują 6,99 zł/500 g. Warto je kupić, bo sezon powoli się kończy. Atrakcyjną cenę mają brzoskwinie – 6,99 zł/kg. Tylko w sobotę mamy okazje kupić młode ziemniaki za 1,99 zł/kg, winogrona jasne bezpestkowe za 5,99 zł/500 g i piwo Łomża za 1,99 zł , pod warunkiem, że kupimy 8 -pak.

Mleko gratis, tani nabiał i jajka

Aby dostać mleko łowickie UHT, trzeba udać się do sklepu w sobotę 12.06 i kupić 8 opakowań. Wtedy 4 kolejne są gratis. Tani jest ser wiejski Piątnica – 3,29 zł/250g, jogurty sojowe Alpro – 4,99 zł/500 g, jogurty Bakoma naturalne gęste – 0,99 zł (jak kupimy 3 opakowania). W promocji jest też ser żółty gouda – 1,69 zł i jajka z chowu na wolnym wybiegu. Opakowanie 10 szt, kupimy za niecałe 6 zł - jedno dobre jajko mamy za 50 groszy.

Słone przekąski za darmo

Kaufland rozdaje też krakersy super i cebulowe, tu trzeba kupić dwa opakowania , aby dostać trzecie. Chrupki kukurydziane Cheetos są gratis przy zakupie trzech opakowań. Chipsy Lay’s wybrane rodzaje mamy w cenie 3,49 za paczkę. Drugie opakowanie lodów Big Milk 1 l, rożne smaki kupimy o 50 proc. taniej. Cena jednego opakowania to 9,74 zł. W promocji są też pizze. Najtańszą – Rigga Dr Oetker, różne rodzaje kupimy już za 3,99 zł.

Beszamel: Bakłażan – właściwości, czy warto go jeść?
Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze