Żabka

i

Autor: Materiały prasowe Żabka

Wielkanoc 2022. Jak są czynne sklepy w Lany Poniedziałek?

2022-04-18 7:03

W drugi dzień Wielkanocy,18 kwietnia, zgodnie z ustawą o zakazie handlu - supermarkety, dyskonty, hipermarkety i centra handlowe pozostaną zamknięte. Nie oznacza to, że w Lany Poniedziałek nie zrobimy zakupów. Czynne będą stacje benzynowe, sklepiki osiedlowe, gdzie za ladą stanie właściciel czy punkty franczyzowe.

Zakupy w takich sklepach jak Lidl, Biedronka, Aldi, Netto czy Kaufland zrobimy dopiero we wtorek 19 kwietnia. W Lany Poniedziałek supermarkety, dyskonty, hipermarkety i centra handlowe są zamknięte. Otwarte mogą być sklepiki osiedlowe, Żabki, Lewiatany, Carrefour Express czy inne mniejsze sklepy, w których pracować w tych dniach zdecyduje się sam właściciel. Czynne mogą być piekarnie, cukiernie i lodziarnie oraz restauracje, kawiarnie oraz stacje benzynowe.

Inne punkty usługowe, które mogą być w Lany Poniedziałek to:

* kwiaciarnie

* apteki

* sklepy z pamiątkami

* kioski z prasą i biletami komunikacji miejskiej

* placówki pocztowe

* sklepy na terenie hotelów, dworców kolejowych, lotnisk, w obiektach kultury, sportu, oświaty, turystyki i wypoczynku, w obiektach leczniczych i innych placówkach służby zdrowia

* jarmarki

Jak obniżyć ratę kredytu? Tak! To jest możliwe

Najbardziej możemy liczyć na sklepy Żabka. Większość z nich pracuje w dni objęte ograniczeniami, korzystając z wyłączenia dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż osobiście i na własny rachunek. Pamiętajmy, że ostateczna decyzja o otwarciu sklepu, a także godzinach jego pracy, należy do jego właściciela, dlatego miejsca te mogą pracować w święta, ale nie muszą. Informacje o godzinach otwarcia są dostępne w poszczególnych placówkach , w aplikacji Żappka oraz na stronie na stronie www.zabka.pl.

Pieniądze to nie wszystko – Ardanowski o drożyźnie
Sonda
Zdarza Ci się robić zakupy w święta?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze