Biedronka

i

Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Wielkanoc 2022. Promocje last minute w Biedronce. Biała kiełbasa za grosze, jaja za darmo!

2022-04-15 19:16

Na zrobienie świątecznych zakupów zostało już bardzo mało czasu. W Wielką Sobotę sklepy Biedronki otwarte są tylko do godz. 13. A warto tam się udać i skorzystać z ostatnich wielkanocnych promocji. Dyskont rozdaje za darmo jajka i markowe słodycze, a mięsa, ryby czy wędliny sprzedaje z dużymi rabatami. Białej kiełbasy taniej nie kupisz.

Promocja last minute w Biedronce to okazja do zrobienia dobrych i tanich zakupów. Korzyścią jest nie tylko zysk dla domowego budżetu, ale też możliwość wygrania aż 500 tys. na mieszkanie lub dom w kończącej się już Wielkiej Loterii.

Za szynkę wieprzową bez kości zapłacimy 10,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Wszystkie wędliny paczkowane marki Kraina Wędlin Select kupimy o 25 proc. taniej. Podstawowy produkt na wielkanocny stół, czyli biała kiełbasa surowa w promocji jest o połowę tańsza. Kosztuje tylko 8,49 zł/kg ( z kartą Moja Biedronka).

2022 to rok rekordowej drożyzny. Pierwsze miesiące roku czyszczą portfele Polaków

Drugie opakowanie wędlin Biedronka: karczek Sądecki, boczek rolowany,szynka Swojska Sądecka, polędwica Wiejska Sądecka, kupimy o połowę taniej. Rodzaje tych szlachetnych wędlin możemy dowolnie mieszać. Mamy też dobrą promocję na filety śledziowe a’la Matjas wiaderku w cenie 8,99 zł/ 1200 g. Kupując 2 dowolne opakowania jajek z chowu ściółkowego, trzecie dostajemy za darmo.

W dobrej cenie cenie są ogórki kiszone - 3,80 zł/700 g, kiwi zielone -0,79 zł za sztukę i winogrona różowe – 9,99 zł/kg. W promocji są  wszystkie bakalie marki Bakallino, drugie dowolne opakowanie jest 40 proc. tańsze. Biedronka ma również w ofercie ciasta świąteczne w super cenach. Mazurek wielkanocny kosztuje 9,49 zł, a makowiec – 8,56 zł/500 g.

Warto też skorzystać z rabatów na słodycze. Wszystkie słodycze na wagę z wielkanocnej linii Magnetic są tańsze o 25 proc. Ptasie Mleczko ( śmietankowe, waniliowe lub czekoladowe) kosztuje 7,99 zł. Tyle zapłacimy z kartą Moja Biedronka, kupując 2 opakowania. Doskonałą promocję 2+2 gratis mamy na wszystkie słodycze marki Lindt. Słodkości możemy dowolnie mieszać.

Tańczące z Promocjami 12.04.22
Sonda
Ile planujesz wydać na zakupy wielkanocne w tym roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze