Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Wielkie okazje w Lidlu. Kosmetyki Nivea w promocji już za 1 zł!

2021-07-01 13:56

Do soboty 3.07. Lidl zachęca do zakupów nie tylko świetną promocją na produkty spożywcze. We wszystkich sklepach dyskontu tanio kupimy kosmetyki marki Nivea dla kobiet , mężczyzn i dzieci. Może je dowolnie wybierać, a za trzeci zapłacimy tylko złotówkę

Doskonałe okazje czekają na klientów Lidla. Do soboty w sklepach sieci obowiązuje bardzo dobra promocja na wszystkie kosmetyki niezwykle popularnej renomowanej marki Nivea. Jeśli kupimy dwa produkty marki, za trzeci zapłacimy tylko złotówkę. Zaletą promocji jest fakt, że kosmetyki możemy dowolnie mieszać. Wybór jest ogromny. Panie mogą się zaopatrzyć w szampony, kremy do twarzy, dezodoranty, pomadki, balsamy do ciała, żele do mycia twarzy czy płyn micelarny. Panowie mają do wyboru pianki do golenia, balsamy po goleniu. Możemy też kupić produkty przeznaczone dla dzieci np. łagodny szampon i płyn do kąpieli 2 w1 Baby.

Hity w promocji Lidla

i

Autor: materiały prasowe

Warto się pośpieszyć, promocja trwa do 3.07. lub do wyczerpania zapasów. Polecamy też skorzystanie  z innej dobrej oferty w Lidlu. Również do 3.07.  - drugi produkt do golenia marki Cien kupimy za połowę ceny. Możemy je dowolnie mieszać. Pianki, żele, również dla skóry wrażliwej, maszynki czy ostrza.

E-Polska. Debata: PPK - bezpieczna przyszłość, wyższy standard pracy
Sonda
Co wolisz?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze