Sklep, Biedronka, zakupy

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Wyjątkowo tanie mięso i kiełbasa, ser żółty za darmo! NOWE promocje w Biedronce [GALERIA]

2021-01-14 6:31

Czwartek 14.01. to nowe promocje w Biedronce. Tym razem mamy okazję zaoszczędzić pieniądze kupując mięso, kiełbasę czy owoce. Sieć promuje też tanie piwo i soki Riviva. Mamy też słodycze w atrakcyjnych cenach, które możemy kupić seniorom z okazji Dniu Babci i Dziadka. A tylko w piątek i w sobotę trzecie opakowanie sera żółtego dostaniemy za darmo.

Nowe promocje w Biedronce od czwartku 14.01. Atrakcyjne ceny mają mięsa. Schab wieprzowy bez kości kupimy o połowę taniej – 8,99 zł/kg pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka. Już bez karty polędwiczki z kurczaka kosztują 5,49 zł za 400 g, a mięso mielone wołowe – 5,49 zł/400 g. Godna polecenia jest też kiełbasa śląska w cenie 8,90 zł za kg. Wielkie okazje będą w piątek i w sobotę. Tylko w tych dniach z kartą Moja Biedronka udo lub podudzie z kurczaka kupimy za 3,49 zł za kg, a jeśli kupimy dwa opakowania sera żółtego w plastrach Światowid 300 g, trzecie opakowanie dostaniemy za darmo. Też tylko w piątek i w sobotę, jeśli mamy kartę Moja Biedronka i kupimy 6 opakowań soku pomarańczowego Riviva, za jedno zapłacimy 1,49 zł. Tanie są też polskie jabłka – 2,49 zł/kg i mandarynki ( z kartą) – 2,99 zł. W promocji mamy również pomidory papryczkowe – 9,99 zł/kg i marchew – 1,49 zł.

Dzień Babci i Dziadka 2021. Super prezenty w Biedronce. Zobacz co warto kupić [GALERIA]

Biedronka ma też rabaty na słodycze. Jeśli kupimy dwa opakowania czekoladek Merci , za jedno zapłacimy 10,99 zł. To dobry prezent na Dzień Babci i Dziadka. Możemy do czekoladek kupić doskonałą kawę Dallmayr prodomo 500 g za 14,99 zł. W promocji są też herbaty ziołowe, przy kupnie dwóch opakowań, jedno kosztuje 1,49 zł, duże rolki ręczników papierowych (4,49 zł) i piwa.

CZYTAJ KONIECZNIE: Wyższy WIEK EMERYTALNY przesądzony! 67 lat dla kobiet i mężczyzn

Zobacz w galerii, co warto kupić w Biedronce

Marek Zuber: Przed nami ciągły wzrost cen i opłat [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze