Rozdamy nagrody Super Biznesu  Złote Laury trafią do najlepszych

i

Autor: grafika

Gala Złotych Laurów "Super Biznesu". Gdzie i kiedy oglądać?

2021-10-21 9:00

W czwartek 21 października odbędzie się ósma edycja Złotych Laurów "Super Biznesu", gali na której nagradzane są osoby i przedsiębiorstwa zasłużone dla polskiego biznesu i poprawy warunków życia społecznego. Poniżej przedstawiamy harmonogram wydarzenia, oraz gdzie można oglądać relacje na żywo z debat z ekspertami, oraz samej gali wręczenia nagród.

Złote Laury "Super Biznesu" będą transmitowane na żywo

Relacje wideo ze Złotych Laurów "Super Biznesu", będzie można oglądać na żywo na stronie se.pl. Transmisja live pojawi się również na oficjalnym kanale na YouTube "Super Expressu". Gala będzie transmitowana także na facebooku se.pl. Oglądać na żywo będzie można nie tylko samo wręczenie nagród, ale także poprzedzające je debaty z politykami i ekspertami.

ZOBACZ Złote Laury "Super Biznesu". W tych kategoriach zostaną przyznane nagrody

Kongres 590 2021: Polacy nigdzie nie znajdą tak dobrej oferty jak w PPK

Pierwsza debata zatytułowana "Silna gospodarka podstawą silnego Państwa" została zaplanowana na 10.00. Druga "Trzy dekady działalności, trzy dekady rozwoju - gospodarka w dobie przemian" odbędzie się o godzinie 11:00. Trzeci i ostatni panel dyskusyjny "Polski Ład - Czy to jest rewolucja podatkowa i społeczna" rozpocznie się o godzinie 12:00.

To jednak nie koniec, bo na 20:00 zaplanowano rozdanie Złotych Laurów "Super Biznesu", które zostaną wręczone osobom i przedsiębiorstwom, które miały swój wkład w polski biznes, gospodarkę i poprawę warunków życia społecznego. Przewidziane kategorie nagród to: ambasador Polski na świecie, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości, innowacyjność, medycyna i biznes, finanse, lider transformacji energetycznej, odpowiedzialny pracodawca i firma 30-lecia.

Sonda
Popierasz program Polski Ład?

Partnerzy gali Złotych Laurów

Partnerem Strategicznym Gali jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo a Partnerami Gali są Agencja Rozwoju Przemysłu i Grupa Lotos.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze