SuperBiz nowoczesne technologie Zakupy spożywcze można odebrać z chłodzącego paczkomatu!

Zakupy spożywcze można odebrać z chłodzącego paczkomatu!

19.04.2017, godz. 15:02
Coolomat
Coolomat foto: Coolomat - Click & Collect/Facebook

Polacy pokochali paczkomaty, czyli urządzenia, z których mogą odebrać swoje przesyłki o dowolnej porze, bez czekania na kuriera. Rynek cały czas się rozwija i już powstały pierwsze coolomaty, czyli urządzenia, z których można odebrać zakupy spożywcze, bez strachu o to, że jedzenie się zepsuje. Jak działa ten sprzęt?

Jak na razie coolomaty są rozstawione w oddalonych od centrum dzielnicach Warszawy. Do dyspozycji mieszkańców stolicy jest pięć takich urządzeń, ale do końca roku ich liczba ma wzrosnąć do kilkudziesięciu (na stronie internetowej producenta można wskazać ich najdogodniejszą dla klientów lokalizację). W przyszłym roku automaty mają pojawić się także w innych polskich miastach. Odpowiedź, jak z nich skorzystać, znajdziemy w poniższym filmie:

Coolomaty (nazwa pochodzi od połączenia angielskiego słowa „cool”, czyli „chłodny”, ze słowem „automat”) zapewniają chłodzenie lub mrożenie umieszczonym w nich produktom spożywczym. Działają nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych, kiedy temperatura na dworze wynosi od -25 do 40 stopni Celsjusza. Po zamówieniu interesujących nas zakupów spożywczych i dostarczeniu ich do coolomatu, dostaniemy od kuriera SMS i mail z informacją o dostawie. Mamy dwie godziny, aby odebrać towar, ale czas ten można przedłużyć. Więcej informacji znajdziecie tutaj >>>

Źródła: mambiznes.pl, coolomat.com

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: