SuperBiz nowoczesne technologie Zmiany w Pokemon Go. Tak będą wyglądali nowi team liderzy!

Zmiany w Pokemon Go. Tak będą wyglądali nowi team liderzy!

26.07.2016, godz. 17:04
Ważne zmiany w Pokemon GO
Ważne zmiany w Pokemon GO foto: EAST NEWS

Twórcy gry Pokemon Go zapowiedzieli, że przybędzie stworków kolejnych generacji. Zmieni się również sposób działania PokeStopów. Zobacz, jakie plany względem Pokomena Go ma Niantic.

1 PokeStops

Tzw. PokeStopy to punkty zlokalizowane w okolicy zabytków, pomników, tablic informacyjnych czy miejsc związanych ze sztuką. Gracze chętnie je odwiedzają, aby zaopatrzyć się w rozmaite prezenty, np. PokeBalle, którymi rzuca się w pokemony, Potiony, za pomocą których można leczyć chore egzemplarze i jajka, z których wykluwają się stworki. Chociaż twórcy Pokemon Go nie zdradzili jeszcze szczegółów, to wiadomo już, że zmianie ulegnie sposób funkcjonowania PokeStopów.

2. Nowe Pokemony

Twórcy Pokemon Go utrzymują, że w każdej miejscowości można znaleźć przynajmniej jednego stworka. Na życzenie fanów obiecali jednak, że wprowadzą do gry kolejne stworki. Zwłaszcza że media doniosły ostatnio o szczęściarzu, któremu udało się złapać wszystkie pokemony dostępne w Stanach Zjednoczonych. Lokalizacje nowych stworków nie są jeszcze znane. Na razie mówi się o tym, że niektóre, rzadkie pokemony, są dostępne w tak egzotycznych miejscach, jak Mont Everest.

Przeczytaj również: Mistrz Pokemon GO. Tych Pokemonów mu brakuje! [GALERIA]

3. Liderzy teamów

W niedzielę 24 lipca szef firmy Niantic, John Hanke, ujawnił wizerunki nowych team leaderów. Wśród zaprezentowanych postaci znaleźli się kapitani drużyn: Team Valor, Team Mystic i Team Instinct. Na czele Team Valor stanie Candela, drugiej grupie będzie przewodzić Blanche, a trzeciej – Spark. CEO Niantic przyznał ostatnio, że gra nie była w pełni gotowa w dniu swojej premiery, w związku z czym spółka wprowadzi dużo ulepszeń.

Oficjalna premiera Pokemon Go miała miejsce 5 lipca. Gra zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii, a następnie – w Europie i Japonii. Gracze czekają z wytęsknieniem na dzień, kiedy do sprzedaży trafi Pokumon Go Plus – urządzenie z gatunku wearable, które ułatwi chwytanie stworków.

Źródła: pokemon-go.pl, comicbook.com, polygon.com, splay.pl, twitter.com

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: