Gry komputerowe to popularna forma spędzania wolnego czasu

i

Autor: pixabay.com

Nie przegap okazji. Oferują grę za darmo. Już niedługo

2021-03-24 16:42

Już w czwartek 25 marca od godziny 17 zupełnie za darmo dostępna będzie kolejna propozycja przygotowana przez Epic Games Store. Żeby ją pograć wystarczy założyć konto na stronie dystrybutora. Tym razem w darmowej ofercie znalazła się gra typu hack-and-slash pod tytułem "Creature in The Wall" wydana w 2019 roku. Pozycja będzie na stronie sklepu do pobrania za darmo przez następne siedem dni.

Epic Games już od dłuższego czasu przyzwyczaja swoich klientów, że raz w tygodniu udostępnia jedną z gier, które są dostępne w sprzedaży w serwisie, za darmo. To wydarzenie ma swoją premierę w każdy czwartek o godzinie 17, grę można pobrać bez żadnych opłat przez następny tydzień po premierze. Tę tradycję Epic wprowadziło już w 2020 roku. Według danych udostępnionych przez firmę dzięki takiej promocji w ciągu roku rozdano niemal 750 milionów darmowych gier. 

Zobacz również: Ile kosztują szczepionki na COVID-19? Najtańsza szczepionka na koronawirusa

Nie inaczej jest w tym roku i od początku 2021 Epic Games Store kontynuuje zapoczątkowaną rok wcześniej tradycję. 

Od 25 marca za darmo dostępna będzie gra "Creature in the Well"

Epic Games Store w tym tygodniu ma zamiar udostępnić grę "Creature in the Well" wydaną w 2019 roku przez MWM Interactive. Jest to ciekawa graficznie gra typu hack-and-slash, w której wcielamy się w ostatnią ocalałą jednostkę BOT-C wędrującą w głąb górzystej pustyni, aby przywrócić zasilanie w starożytnym obiekcie nawiedzanym przez zdesperowaną Istotę. Musisz znaleźć i ulepszyć potężny sprzęt, aby uchronić miasto Mirage przed niosącą śmierć piaskową burzą.

Zobacz również: Tak będą wyglądały wakacje 2021. Urlop w czasie koronawirusa

Co wyróżnia "Creature in the Well" wśród innych gier tego typu? Kierując postacią możemy się poczuć jak podczas grania w pinballa, jednak tutaj odbijamy kule energii i to mieczami. Posłane w ruch, wspomniane przed chwilą, kule uruchamiają tajemniczą maszynerię, która zatrzymuje śmiercionośną burzę piaskową. 

W grze należy też pokonać Istotę, która zastawia na nas wiele skomplikowanych pułapek, a także stawia na naszej drodze liczne przeszkody. Przed graczem postawiono również zadanie odkrycia i zbadania tajemniczych lochów, jest ich dokładnie osiem poziomów. Dodatkowo w czasie rozgrywki można odnaleźć wiele elementów broni, które można ulepszać, a także ubrania zmieniające sposób walki. 

Gra nie posiada wysokich wymagań sprzętowych, dlatego powinna zadziałać na większości współczesnych PC. Wymagania minimalne: Windows 7 (64-bitowy), procesor Intel Core i3-530, pamięć RAM 4 GB, wolne miejsce na dysku 5 GB, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 470. Zalecana konfiguracja: Windows 10 (64-bitowy), procesor Intel Core i5, pamięć RAM 8 GB, wolne miejsce na dysku 10 GB, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 760.

Sonda
Proste pytanie! FIFA czy PES?
Prokurator o śmierci nastolatki
Najnowsze