Dominika Figurska, M jak miłość, 2008r.

i

Autor: Prończyk/AKPA Dominika Figurska, "M jak miłość", 2008r.

Była gwiazda M jak miłość i Pierwszej miłości ujawniła jak teraz żyje. Wszystko dzięki... Kaczyńskiemu!

2021-05-30 6:24

Kiedyś mogliśmy ją oglądać w serialach takich jak M jak miłość, Zostać miss, Na Wspólnej czy Pierwsza miłość. Ostatnio wystąpiła m.in. w Smoleńsku Antoniego Krauzego, ale przede wszystkim zasiada w sejmowych ławach czy bierze udział w posiedzeniach Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Teraz Dominika Chorosińska (dawniej Figurska) jako posłanka Prawa i Sprawiedliwości, podobnie jak inni politycy, musiała ujawnić ile ma pieniędzy, jakie mieszkania czy dom oraz ile zarabia. Trzeba przyznać, że jako współpracownica Jarosława Kaczyńskiego Dominika Chorosińska radzi sobie całkiem nieźle.

DLA WIELU Z NAS TO TEMAT TABU

Dominika Chorosińska znana jest przede wszystkim ze swoich ról w M jak miłość czy Zostać miss, ale także gorącego romansu w jaki wdała się z jednym z reżyserów, czego owocem jest jej trzecie dziecko. Dziś reprezentuje w Sejmie PiS i zajmuje się sprawami polskich rodzin. Chorosińska jako posłanka z ramienia partii Jarosława Kaczyńskiego musiała teraz opublikować swoje oświadczenie majątkowe. Dla wielu osób kwestia zarobków czy posiadanych przez nich nieruchomości to prywatna sprawa, o której się nie mówi, ale polityk takich tajemnic mieć nie może.

NIE UWIERZYSZ! Tak mieszka Weronika Rosati w Los Angeles

Występująca niegdyś w serialu Pierwsza miłość Dominika Chorosińska ujawniła, że na koncie nie ma wiele oszczędności. Posłanka PiS uzbierała "zaledwie" 4 tysiące złotych. W zamian jednak ma dwa mieszkania o łącznej wartości 880 tysięcy złotych oraz działkę rolną, którą Chorosińska wyceniła na 180 tysięcy złotych.

SZCZEGÓŁY MAJĄTKU DOMINIKI CHOROSIŃSKIEJ W GALERII PONIŻEJ!

Sonda
Czy uważasz, że przez programy takie jak 500 plus czy trzynastki dla emerytów w Polsce rosną ceny?

ILE ZARABIA DAWNA GWIAZDA M JAK MIŁOŚĆ?

Imponują za to zarobki dawnej gwiazdy M jak miłość. Chorosińska ujawniła, że z tytułu umowy o pracę w ciągu roku zarabia ponad 93 tysiące złotych. Do tego dochodzi umowa zlecenie - przeszło 5 tysięcy złotych oraz pieniądze, które posłanka PiS wciąż otrzymuje za działalność artystyczną - niemal 7 tysięcy złotych. Razem daje to Dominice Chorosińskiej roczną pensję w wysokości ok. 105 tysięcy złotych, czyli prawie 9 tysięcy złotych miesięcznie. Warto przypomnieć, że aktorka ma 6 dzieci - Anastazję, Matyldę, Józefa, Piotra i Jana Pawła. Chorosińska nie musi ujawniać, czy pobiera na nich 500 plus, jeżeli jednak korzysta z flagowego programu swojej partii, to co miesiąc otrzymuje jeszcze 3 tysiące złotych.

SZOK! Najbogatsza matka w Polsce - jaki ma majątek Dominika Kulczyk

Chorosińska jest właścicielką auta BMW 535 z 2006 roku. Dodatkowo musi też spłacać kredyt hipoteczny. Posłanka PiS zadłużona jest w ten sposób na 70 tysięcy franków szwajcarskich.

Jurek Owsiak zaprasza do Muzeum Rocka!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze