Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Doskonałe promocje w Biedronce. Kiełbasa na grilla za 80 gr, Pepsi za 2,30 zł, lody i soki za darmo! [GALERIA]

2021-06-24 4:46

Od czwartku 24.06 w Biedronce mamy promocje na weekend. Pogoda sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu i będzie okazja na grilla. W popularnym dyskoncie kupimy tanio wszystko co trzeba. Mięsa, kiełbasy, młode ziemniaki i napoje. Mamy też okazję dostać za darmo lody, soki, smoothie i lemoniady. Zadowoleni będą też fani kuchni portugalskiej. Biedronka rozpoczyna bowiem akcję ”Czas na Portugalię”. Do końca tygodnia mamy też w promocji polskie masło

W czerwcu w Biedronka mamy bardzo korzystną promocję. W każdy weekend od godz.15 w piątek do do godz. 15 w sobotę jak zrobimy zakupy, z kartą Moja Biedronka z min. 99 zł dostaniemy voucher o łącznej wartości 25 zł do wykorzystania w następnym tygodniu, ale po 5 zł w każdy kolejny dzień, od poniedziałku do piątku. Od czwartku możemy w prezencie otrzymać książkę kulinarną „ Czas na Portugalię”, pod warunkiem, że kupimy produkty marki Gourmes lub Gallo za min. 20 zł. Mamy z czego wybierać: ryby – słynny dorsz bacalhau, owoce morza, sery, oliwy i słodycze.

Tanie grillowanie

Z kartą Moja Biedronka śląską kiełbasę grillową kupimy za 7,99 zł. W promocji są też przyprawione już kiełbaski grillowe, różne rodzaje. Opakowanie 400 g jest w cenie 6,99 zł. Karta będzie konieczna, żeby za kg szynki wieprzowej bez kości zapłacić 9,49 zł. Już bez karty boczek wieprzowy bez żeberek i bez skóry kosztuje teraz 13,49 zł, mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny – 5,99 zł/500 g i skrzydełka z kurczaka – 6,49 zł/kg. Drugie opakowanie parówek kupimy za 1 zł.

Młode ziemniaki za niecałą złotówkę

Polskie młode ziemniaki w promocji są w cenie 0,99 zł. Dużo mnie zapłacimy za nektarynki – 6,99 zł, winogrona bez pestek – 9,99 zł i ogórki szklarniowe – 2,99 zł/kg. A za darmo, z kartą Moja Biedronka, dostaniemy trzeci sok, smoothie lub lemoniadę Vital Fresh, rodzaje napojów możemy dowolnie mieszać. Taka sama promocja obowiązuje na pyszne domowe zupy. Do końca tygodnia masło ekstra kupimy za 3,33zł, pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka i kupimy 3 kostki.

Lody za darmo

Wyjątkowe okazje czekają na fanów lodów. Drugie opakowanie dowolnych lodów familijnych Carte D’Or ( 900 - 1000 ml) kosztuje w promocji tylko złotówkę. Wszystkie lody Kaktus w rożku i na patyku, mieszamy dowolnie, druga sztuka jest za darmo. Taka sama promocja dotyczy lodów Lion, Milka, Kit Kat i Oreo. Kupimy jeden i drugi mamy gratis.

Czytaj też: 5000 złotych zwrotu za INTERNET! Kto dostanie? Od kiedy? Nowe przepisy o podatkach

Taniej kupimy, pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka, kultowe słynne lody Ekipa – teraz kosztują 1,99 zł. Z kartą przy zakupie dwóch opakowań praliny Raffaello 150 g kosztują 8,49 zł. Warto też kupić 4- pak napoju Pepsi 1,75 l . Wtedy za jedną butelkę zapłacimy 3,99 zł, a za litr w przeliczeniu 2,20 zł.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia
Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze