Polomarket

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Polomarket

Wyśmienite promocje w POLOmarket. Kiełbasa za 80 gr, rabaty na przekąski, dania gotowe i piwo za darmo! [GALERIA]

2021-06-23 4:04

POLOmarket, polska sieć supermarketów, mająca blisko 280 placówek, podobnie jak inne duże sieci handlowe zachęca do zakupów dobrymi promocjami. Najnowsza zaczyna się dziś 23.06. W ofercie sieci znajdziemy tanie mięso, wędliny czy nabiał. W niskich cenach kupimy warzywa i owoce, lody i słone przekąski. Niektóre produkty możemy nawet dostać za darmo. Warto skorzystać z tych promocji, bo możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy w domowym budżecie

Cotygodniowe promocje w POLOmarket to okazja do zrobienia tanich zakupów. Do niektórych rabatów jest konieczna karta stałego klienta - POLOkarta, w wersji plastikowej lub elektronicznej. Dzięki niej skorzystamy ze zniżek podobnie jak w przypadku karty Moja Biedronka lub aplikacji Lidl Plus.

Kiełbasa za 80 gr

Zbliża się weekend i czas grillowania. W sklepach POLOmarket w bardzo dobrej promocji kupimy kiełbasę na ruszt, kg kosztuje tylko 7,99 zł. Tania jest też kiełbasa śląska, jeden z większych grillowych przysmaków – 9,99 zł/kg. Z polokartą o połowę mniej zapłacimy za szynkę bez kości – 9,99 zł i pyszną polędwice sopocką – 12,99 zł.

 Czytaj też: Dzień Ojca 2021. Mega hit w Rossmann. Legendarne perfumy tańsze o 160 zł!

Wyjątkowa promocja czeka nas w piątek. Z polokartą żeberka trójkąty są w cenie 7,99 zł/kg, a uda lub podudzia z kurczaka – 4,99 zł/kg. Tego dnia tańsza jest też makrela wędzona – 1,49 zł/100 g. Przez cały czas promocji baleron kupimy za 17,99 zł/kg. Wybrane dania gotowe takie jak pulpety fasolka, gołąbki czy zupy możemy dostać za darmo. Trzeba kupić dwa i trzecie, dowolne jest gratis.

Rabaty na warzywa i nabiał

Młode polskie ziemniaki kosztują tylko 1,99 zł/kg. Tyle samo zapłacimy za arbuza i kalarepę (sztuka). W promocji mamy botwinkę – 2,99 zł za pęczek, młodą kapustę - 1,99 zł za sztukę. Do kiszenia warto kupić ogórki gruntowe w cenie 2,99 zł/kg.

W sklepach sieci dostaniemy też taniej jajka. Jak kupimy dwa opakowani jajek z chowu ściółkowego 10 szt, to za jedno zapłacimy 3,99 zł. Cena jajka w tej promocji to 40 groszy. Warto też kupić dwa opakowania sera camembert President , wtedy jedno ma cenę 3,29 zł. Ser żółty gouda w promocji kosztuje 15,99 zł/kg. A tylko w piątek 24.06, bardzo dobrą cenę ma osełka masła 270 g - 4,99 zł. Masło ekstra 200 g, przy zakupie 2 kostek, jest w cenie 3,99 zł.

Nie tylko dla kibiców

Tak samo jak w innych sieciach, w POLOmarket ma specjalne promocje na EURO 20201. Chipsy Crunchips za 3,49 zł, cena obowiązuje przy zakupie dwóch opakowań. Piwo smakowe dostaniemy za darmo, jak kupimy trzy. Rodzaje możemy dowolnie mieszać. Mamy też ofertę na upały. Lody Big Milk w promocji kosztują 9,99 zł, a lody Magnum – 3,99 zł ( cena przy zakupie 2 sztuk). Z polokartą lody Śniegusek są w promocji 2+1 gratis, dużo tańsze są lody rożek Tupotek. Opakowanie 6 sztuk jest w cenie 3,99 zł.

E-Polska. Debata: Cyfrowe narzędzia nowoczesnego państwa
Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze