Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Praca w Biedronce bez CV. Ile zarabia się w Biedronce?

2022-05-10 18:11

Wakacje to nie tylko wypoczynek ale też okazja do podjęcia dodatkowej pracy. W Biedronce mamy możliwość połączenia jednego z drugim. Sieć rozpoczęła rekrutację pracowników sezonowych do sklepów zlokalizowanych nad morzem, w górach i w okolicy mazurskich jezior. Warunki pracy są atrakcyjne, a kandydaci mogą aplikować bez konieczności dołączenia CV.

Lato w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych to duże wyzwanie dla sieci handlowych. Aby zapewnić klientom komfortowe zakupy w trakcie wakacyjnego sezonu w miejscowościach turystycznych, Biedronka już po raz 6. oferuje zatrudnienie tymczasowe zewnętrznym kandydatom.

W tym roku nowo zatrudnionym pracownikom poza pracą w atrakcyjnej miejscowości, Biedronka oferuje stawkę godzinową od 19,70 zł brutto, zatrudnienie na umowę-zlecenie, a w wybranych lokalizacjach nocleg oraz wyżywienie. Dzięki temu rozwiązaniu mogą oni pracować, a także cieszyć się urokami wypoczynkowej miejscowości po pracy. Pracowników na sezon sieć zatrudni już od połowy czerwca – kandydaci mogą aplikować do Biedronki bez konieczności dołączenia CV, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza proces.

Mieszkanie bez wkładu własnego. Czy będzie ci się należeć?

Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również dotychczasowi pracownicy sieci Biedronka, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych.

Sezon letni w Biedronce to coroczne, duże wyzwanie. Sklepy zlokalizowane w miejscowościach turystycznych cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Aby zapewnić im najwyższy poziom obsługi, po raz szósty powiększamy nasze zespoły o pracowników tymczasowych oraz naszych pracowników z innych sklepów, którzy deklarują chęć wyjazdu do wybranego sklepu sezonowego. - Joanna Bukała, Dyrektor HR Makroregionu w Biedronce

W tym roku Biedronka poszukuje pracowników wakacyjnych do sklepów w 9 województwach m.in. w Ustce, Jastarni, Władysławowie, Giżycku, Węgorzewie, Wiśle, Krynicy Zdrój i Szczawnicy. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej www.pracawbiedronce.pl

Zarobki w Biedronce

Sprzedawca-kasjer, rozpoczynający pracę w sieci, zarabia od stycznia 2022 r. nie mniej niż 3460 zł do 3800 zł a jeśli ma staż powyżej 3 lat od 3600 zł do 4050 zł. Początkujący kierownik sklepu dostaje nie mniej niż 5100 zł. Magazynier z najmniejszym stażem będzie może liczyć na 3800 - 4100 zł, a inspektor ds. administracyjno-magazynowych na 4650 - 4950 zł. Każde z wymienionych wyżej stanowisk jest także uprawnione do premii uznaniowej, powiązanej z wynikami, stanowiącej ważny element całkowitego wynagrodzenia , oczywiście firma płaci nadgodziny, oferuje nagrodę za obecność, miesięczną premię, zależną od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych. Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy. Sieć oferuje swoim pracownikom również ponad 20 programów socjalnych i benefitów rodzinnych, zdrowotnych i edukacyjnych.

Tańczące z Promocjami 05.05.22
Sonda
Pracowałeś/aś kiedyś w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze