Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski / SUPER EXPRESS

Mega promocja w Biedronce

Promocje! Biedronka idzie na całość. Kultowy proszek do prania dostaniesz za darmo

2022-07-20 10:49

Do super promocji Biedronka zdążyła nas przyzwyczaić. Wszyscy klienci popularnego dyskontu świetnie wiedzą że mogą kupić tam produkty w dobrych cenach. To nie tylko artykuły spożywcze, ale też chemia gospodarcza, kosmetyki, książki, zabawki czy odzież. W najnowszej promocji znaleźliśmy prawdziwy hit. Biedronka tym razem rozdaje różne rodzaje proszku do prania E. Sprawdź, co trzeba zrobić, że dostać go za darmo.

Drożyzna atakuje coraz mocniej. Ratunkiem dla domowego budżetu są promocje i obniżki cen. W najnowszej promocji Biedronki mamy wiele produktów spożywczych w obniżonych cenach. Tańsze są też kosmetyki, pasty do zębów czy środki do higieny intymnej. Duże rabaty są na płyny, kapsułki czy żele do prania i płukania tkanin

Promocja w Biedronce – proszek E za darmo

Jest wśród nich wielki hit czyli kultowy proszek do prania E, który możemy dostać za darmo. A opakowanie jest ogromne - aż 2,21 kg, co wystarcza na zrobienie 34 prań. Warunki promocji są proste. Wystarczy kupić jedno opakowanie, aby drugie było gratis. Trzeba mieć kartę Moja Biedronka lub skorzystać z aplikacji Biedronka. Limit dzienny 4 opakowania na kartę Moja Biedronka ( maks. 2 opakowania gratis) W promocji 1+1 gratis, jedno opakowanie kosztuje tylko 14, 745 zł. Koszt jednego prania to zaledwie 43 grosze. Do wyboru mamy różne rodzaje do prania białych tkanin i do kolorów.

proszek do prania E 1+1 gratis

i

Autor: Materiały prasowe proszek do prania E 1+1 gratis

Biedronka promocje - płyn Coccolino za połowę ceny

Opłaca się też kupić płyn do płukania tkanin Coccolino Creations, różne rodzaje, o pojemności 1,45 l. Taka ilość płynu pozwala na zrobienie 58 płukań. Za jedno opakowanie zapłacimy tylko 9,99 zł, pod warunkiem, że kupimy dwa dowolne opakowania.

Minister finansów ujawnia: "W 2023 roku inflacja powinna być wyraźnie niższa"
Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?
Listen to "Jak radzić sobie z upałami?" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze