Duda i jego ogromny majątek

i

Autor: SHUTTERSTOCK Duda i jego ogromny majątek

Duda pokazał swój majątek! SPINKA za tysiące złotych, nieruchomości za miliony [ZDJĘCIA]

2021-06-09 6:22

Za spinkę Dudy można wypłacić emerytury przynajmniej dla 9 seniorów! Okazuje się, że człowiek z partii Jarosława Kaczyńskiego jest kolejnym polskim milionerem. Jan Duda, strażak i rolnik, były członek ZChN a dziś poseł PiS ujawnił swój gigantyczny majątek. Choć Dudzie daleko do majątku premiera Mateusza Morawieckiego, to wielu innych posłów może członkowi PiS pozazdrościć. Przeciętny Polak może zaś tylko pomarzyć o tym, co ma Duda.

Jan Duda, choć nie jest w żaden sposób spokrewniony z prezydentem Andrzejem Dudą, ma taką samą przynależność polityczną, bowiem od dwóch kadencji jest posłem PiS. Wcześniej ten polityk Prawa i Sprawiedliwości był m.in. działaczem opozycji w czasach PRL, prowadził własne gospodarstwo rolne, a nawet był naczelnikiem w ochotniczej straży pożarnej!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ DOKUMENTY O MAJĄTKU DUDY. NIESAMOWITE PIENIĄDZE! MUSISZ TO ZOBACZYĆ!

Teraz Duda ujawnił swój niemały majątek. Chociaż na koncie zgromadził dość przeciętną jak na posła sumę 13,7 tysięcy złotych, to prawdziwym skarbem Dudy są nieruchomości. Dom o powierzchni niemal 260 m2 poseł PiS wycenił na 700 tys. złotych. Do tego Jan Duda dołożył jeszcze ponad 5 hektarów gospodarstwa rolnego oraz dwa budynki - jeden mieszkalno-garażowy, drugi socjalny. Łącznie nieruchomości polityka z partii Jarosława Kaczyńskiego warte są 1,3 miliona złotych!

ZOBACZ TAKŻE: Posłanka PiS zrobiła publicznie coś nieprzyzwoitego. Była gwiazdą TVP

Sonda
Czy wierzysz politykom w ich oświadczenia majątkowe?

Jan Duda w swoim oświadczeniu majątkowym pochwalił się też spinką do krawata o wartości powyżej 10 tysięcy złotych! Posiada też udziały Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "Spółka Właścicieli" sp. z o.o., które jednak zdaniem Dudy nie mają żadnej wartości. Poseł jeździ zaś Fordem Kuga z 2019 roku, więc niemal "nówką", ale - podobnie jak w przypadku spinki - nie podał dokładnej wartości auta. Wiemy tylko, że to przynajmniej 10 tysięcy złotych, bo tylko takie mienie ruchome posłowie muszą podawać.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Strajk pielęgniarek. Ile tak naprawdę zarabia pielęgniarka w Polsce?

Duda oświadczył, że za pracę w Sejmie zarobił ponad 125 tysięcy złotych, czyli ok. 10,4 tysiąca złotych miesięcznie. Polityk PiS ma niestety długi - na zakup samochodu zaciągną kredyt i do spłaty pozostało mu prawie 62 tysiąca złotych. Mimo wszystko Duda wciąż pozostaje milionerem.

Ceny żywności 2021: Przerażające podwyżki. Wiemy za co zapłacisz więcej!

Andrzej Duda na zakupach

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki